×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ فروردین - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، ستاد اقامه نماز استان تهران اولین جشنواره فرهنگی، هنری، علمی و پژوهشی با محوریت نماز (قُبا) را ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برگزار می کند.

موضوعات این جشنواره در مضامین فرهنگی وهنری شامل نماهنگ، فیلم کوتاه، عکاسی، نقاشی، سیاه قلم، طراحی پوستر، خوشنویسی، شعر، داستان کوتاه؛ مضامین پژوهش ها شامل آسیب شناسی برنامه های توسعه و ترویج فرهنگ نماز، نقش نماز در سیمای زندگی دانشجویی، بررسی میزان و علل فاصله جوانان از نماز؛ مضامین مقالات شامل نماز و سبک زندگی ایرانی اسلامی، نماز و کاهش آسیب های اجتماعی، تأثیر عبادت و رابطه با خدا در موفقیت، نماز و تمدن نوین اسلامی، نماز و اقتصاد مقاومتی، رسانه و ترویج فرهنگ اقامه نماز اعلام شده است.


علاقمندان می بایست آثار خود را به دفاتر فرهنگ اسلامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ارئه داده و در زمان تحویل آثار حتما فرم شناسنامه اثر را از دفاتر فرهنگ اسلامی واحدهای دانشگاه آزاد دریافت کرده و پس از تکمیل آن را به کارشناس فرهنگی تحویل دهند.

لازم به ذکر است، شرکت کنندگان می بایست آثار خود را ۲۰ اردیبهشت ماه تحویل دفاتر فرهنگی واحدهای دانشگاه آزاداسلامی دهند و برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس اینترنتی مراجعه کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true