×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۸ دی - ۱۳۹۷  
true
false

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس به نقل از  خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از فارس، سیدحسین ذوالانوار، مدیر ستاد اقامه نماز فارس دیروز، ۱۰ دی‌ماه در جمع خبرنگاران گفت: طی ارزیابی صورت گرفته در سراسر کشور و جمع‌بندی وزارتخانه‌ای توسط ستاد اقامه نماز، برخی از دستگاه‌های اجرای استان فارس که در ارزیابی استانی نیز شایسته تقدیر شناخته شده بودند، در ارزیابی کشوری حائز مقام شدند.

وی افزود: آموزش و پرورش فارس با کسب نمره ۹۹ ( دوم کشوری ) و آب منطقه‌ای با کسب نمره ۹۴ ( سوم کشوری )  در مقایسه با ادارات همسان خود را به دست آوردند.
ذوالانوار با اشاره به بازدیدهای آشکار و پنهان انجام شده توسط نهادهای نظارتی، بر اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی متناسب با تفاهم‌نامه‌های صورت گرفته با دستگاه‌ها در راستای اقامه نماز تأکید کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز فارس اظهار کرد: برخی از ادارات بر همین اساس رتبه کشوری آنان اندک تفاوتی با استانی دارد، اما اکثر اداراتی که در استان شایسته تقدیر ویژه شده‌اند، در کشور نیز رتبه قابل قبولی به دست آورده‌اند.

وی با اشاره به اینکه ادارات فوق‌الذکر همگی در استان شایسته تقدیر ویژه شدند، گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز به علت نزدیکی رقابت‌ها با کسب نمره ۹۶ رتبه سوم کشوری را به خود اختصاص داد و اداره‌کل ثبت اسناد و املاک فارس با کسب نمره ۹۲ حائز رتبه  دوم در بین ادارات هم عرض خود در سراسر کشور شد.

ذوالانوار اظهار کرد: شهرک‌های صنعتی فارس با کسب نمره ۸۹ رتبه سوم کشور، بانک‌های دولتی استان با کسب نمره میانگین ۸۹رتبه دوم کشور و همچنین بیمه‌های دولتی استان با کسب نمره میانگین ۸۲ رتبه سوم کشوری را به خود اختصاص دادند و اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز با کسب نمره ۸۸ ( رتبه دوم کشوری ) و اداره‌کل امور عشایر استان با کسب نمره ۸۸ رتبه اول کشوری را کسب کردند.

مدیر ستاد اقامه نماز فارس با اشاره به کسب ۹ رتبه کشوری ادارات در ارزیابی سال ۹۵ و ضمن تقدیر از زحمات دبیران اقامه نماز تمامی دستگاه‌های اجرایی استان، خواستار مشارکت جدی‌تر دستگاه‌ها در انجام برنامه‌های اقامه نماز جهت ارتقای این فرهنگ نورانی در سراسر استان شد.

گفتنی است رتبه بندی فوق الذکر پس از ارسال اصلاحیه ای از سوی ستاد اقامه نماز کشور صورت پذیرفته است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true